Barack Obama følger Darmstadt 98 på Twitter

147

Den tidligere USA Presidenten Barack Obama, skal ha fått en invitasjon til og komme til  SV Darmstadt 98, og dere stadion Jonathan-Heimes-Stadion am Böllenfalltor.   SV Darmstadt spilleren Terrence Boyd skal ha sendt en personlig invitasjon til Barack Obama. Obama som den 20. januar 2017 gikk av som President i USA, etter å ha vært President i åtte år. Men han er ikke den første amerikanske politikeren som har fanget interessen for et Tysk fotballag.

For tidligere i sesongen ble det avslørt at den tidligere guvernør i California Arnold Schwarzenegger var til stedet da FC Bayern og Köln spilte 1-1 på Allianz Arena. Tidligere USAs utenriksminister Henry Kissinger, har holdt løftet og har vært i hjembyen til moren, for å se SpVgg Greuther Fürth i aksjon. Det var i 2012 han var på besøk.

Fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som elsker fotball
Engelsk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger engelsk fotball
Norsk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger norsk fotball
Tysk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger tysk fotball
Spansk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger spansk fotball
Italiensk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger italiensk fotball
Fransk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger fransk fotball
Sport diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som elsker sport

Har du tips til noe vi kan skrive om? Trykk på knappen under for å sende inn ditt tips! Vi premierer årets tips med en valgfri drakt.

- Annonse -