Det er noe spesielt med den norske cupen. Mandag starter billettsalget til cupkampen mellom Lyn 1896 FK – Vålerenga fotball Elite.
Noen av de aller største fotballminnene en supporter har, kommer fra cupen. Mandag går startskuddet for salget av første runde cupen mellom Lyn 1896 FK – Vålerenga Fotball. Slik sikrer du deg en billett til «kampen om Oslo» den 25- juli på Bislett stadion.
Fotballklassiker’n
Denne kampen betegnes som en norsk fotballklassiker. Nå er det nemlig klart for et nytt Oslo-derby. Lagene er satt opp i mot hverandre. Kampen skal spilles på Bislett da Lyn 1896 FK regner med en del publikum på stadion.
Sesongkort anbefales
Salget starter mandag i neste uke og det kommer til å være rift om billettene. De siste uken kommer til å lukte svidd på billettsalget for klubben. Det enkleste for deg som ønsker å være sikret deg inngang til kampen er et kjøp av sesongkort. Kortet vil gi deg gratis inngang til cupkampen mellom Lyn – Vålerenga på Bislett 25. juli.
Ønsker du å anskaffet deg et sesongkort som gir gratis inngang på Bislett – så kan du lese mer inne på klubbens nettbutikk her:
Denne artikkelen er skrevet av lagansvarlig skribent i breddefotballen. Vi ønsker oss flere lagansvarlige skribenter. Les mer her
Fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som elsker fotball
Engelsk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger engelsk fotball
Norsk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger norsk fotball
Tysk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger tysk fotball
Spansk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger spansk fotball
Italiensk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger italiensk fotball
Fransk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger fransk fotball
Sport diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som elsker sport
Har du tips til noe vi kan skrive om? Trykk på knappen under for å sende inn ditt tips! Vi premierer årets tips med en valgfri drakt.