Polititet gjør sine undersøkelser etter flere dødstrusler mot Karius
Real Madrid kunne løfte trofeet i Kiev etter et fantastisk mål av Gareth Bale og to tabber av Liverpool-keeper Loris Karius.
Karius var en slagen mann etter finalen og gikk gråtende mot den tilreiste Liverpool-fansen og ba om unnskyldning.
På sosiale medier har den den tyske keeperen fått noen veldige harde ord servert fra frustrerte Liverpool-supportere og noen av ordene har vært langt over streken.
Loris Karius har mottat dødstrusler og en talskvinne fra Merseyside Police bekrefter til Daily Telegraph at de har gått inn i saken.
Vi tar alle opplysninger fra sosiale medier meget alvorlig, og de vil bli undersøkt, sier talskvinnen.
Fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som elsker fotball
Engelsk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger engelsk fotball
Norsk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger norsk fotball
Tysk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger tysk fotball
Spansk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger spansk fotball
Italiensk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger italiensk fotball
Fransk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger fransk fotball
Sport diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som elsker sport
Har du tips til noe vi kan skrive om? Trykk på knappen under for å sende inn ditt tips! Vi premierer årets tips med en valgfri drakt.