Målvakt avslo tilbudet fra Sunderland

244

FC Girondins de Bordeaux målvakt avslo tilbudet fra David Moyes og Sunderland på overgangsvinduet siste dag.

Premier League-klubben Sunderland sliter virkelig når det gjelder keeper situasjonen. Med en skadet Vito Mannone er David Moyes tvunget til å bruke unge Jordan Pickford i mål. Den tidligere United-manager var på jakt etter ny keeper på Deadline Day, men fikk ingen ny keeper på plass før vinduet stengte.

Bordeaux keeperen Cédric Carrasso skal ifølge den franske avisen  L’Equipe blitt tilbud en kontrakt med Sunderland, men valgte å avslå tilbudet fra Premier League-klubben. Det var bare en time før vinduet stengte at han fikk tilbudet, men tiden var ikke inne for å forlate den franske klubben.

Cédric Carrasso har nettopp kommet tilbake etter å ha vært ute med skade. Så keeperen valgte å avviste et tilbudet fra David Moyes og Sunderland. sier keeperen. 34-åringen var tidligere hos Crystal Palace, hvor han var på en ettårig leieavtale i 2012.

- Annonse -

Fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som elsker fotball
Engelsk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger engelsk fotball
Norsk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger norsk fotball
Tysk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger tysk fotball
Spansk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger spansk fotball
Italiensk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger italiensk fotball
Fransk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger fransk fotball
Sport diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som elsker sport

Har du tips til noe vi kan skrive om? Trykk på knappen under for å sende inn ditt tips! Vi premierer årets tips med en valgfri drakt.

- Annonse -