Åråsen får nytt gress

199
LSK og fem andre klubber har sendt brev til Norges Fotballforbund. Her er LSK i aksjon i bortekamp mot Øygarden. Foto; Brage Æsæy Titlestad, Fotballnerd.no

Terje Hveding og hans mannskap starter jobben med å bytte ut gressmatten på Åråsen mandag 22. mars.

Det har lenge vært klart at Åråsen-gresset i år skulle byttes ut for første gang siden 2000, men nå blir hele prosessen fremskyndet.

– Ukene fremover nå er vel den eneste muligheten vi får til å legge nytt gressteppe på Åråsen denne sesongen. Så vi begynner på mandag for å være sikre på å få lagt nytt gress. Vi regner med å få gjort mesteparten av jobben i løpet av neste uke, og krysser fingrene for varme og gode gro-forhold, sier Terje Hveding til LSKs nettside.

Les også: LSK-medlemmene stemte for gress

- Annonse -

Norsk fotball diskuterer du i Facebook-gruppen: Vi som følger norsk fotball

Fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som elsker fotball
Engelsk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger engelsk fotball
Norsk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger norsk fotball
Tysk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger tysk fotball
Spansk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger spansk fotball
Italiensk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger italiensk fotball
Fransk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger fransk fotball
Sport diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som elsker sport

Har du tips til noe vi kan skrive om? Trykk på knappen under for å sende inn ditt tips! Vi premierer årets tips med en valgfri drakt.


- Annonse -