Kristoffer Haraldseid og FK Haugesund er kommet til enighet om en nye treårs kontrakt.
23-åringen signerte torsdag morgen under på en ny kontrakt for FKH. Det har tatt lengre tid en forventet, og få signaturen til Kristoffer på plass.
– Erik ser på meg som en høyreback sier, Haraldseid til hnytt.no. Hvor han blir å konkurrere med Vegard Skjerve om plassen på høyreback.
–Det er meget gledelig at Kristoffer har bestemt seg for å bli værende da vi aldri har lagt skjul på at vi har ønsket å ha han med videre. Kristoffer holder et høyt nivå og vi vet akkurat hva vi får med denne signeringen, sier Horneland til fkh.no
Han fikk sin debut for klubben i seriekamp borte mot Vålerenga den 27. august 2011 og har tidligere spilt for SK Vats 94 og Skjold. Han har også en rekke kamper for dvs alderbestemte landslag. 23-åringen spilte 25 seriekamper for FKH forrige sesong. Hvor han scoret to mål og sto for fire assist.
Fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som elsker fotball
Engelsk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger engelsk fotball
Norsk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger norsk fotball
Tysk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger tysk fotball
Spansk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger spansk fotball
Italiensk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger italiensk fotball
Fransk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger fransk fotball
Sport diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som elsker sport
Har du tips til noe vi kan skrive om? Trykk på knappen under for å sende inn ditt tips! Vi premierer årets tips med en valgfri drakt.