
Erling Haaland har gjort en investering og er nå minoritetseier i et norsk firma, som han allerede før sin investering hadde en spesiell interesse i.
Det er hårstrikkene, som han både har i håret og på håndleddet, som han nå er økonomisk involvert i.
Det er The Telegraph som kan fortelle at Haaland har kjøpt en del av det norske firmaet Bon Dep, som produserer angriperens foretrukne hårstrikker.
Ifølge den engelske avisen har Haalands bruk av hårstrikken også økt salget i land som Tyskland, Danmark, Nederland og Frankrike.
– Jeg er stolt av å bli investor i Bon Dep. Kknekki har vært min foretrukne hårstrikk gjennom mange år, og det er uten tvil den beste i verden.
Les også:
En spiller overgår Haaland, Salah og Palmer
Streaminggigant presenterer United-dokumentar
Ronaldo, Fowler og de ville hattrick-rekordene
Det er samtidig blitt fastslått av folkene bak Haaland, at han vil investere i saker som han har et personlig forhold til.
Norsk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger norsk fotball
Fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som elsker fotball
Engelsk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger engelsk fotball
Norsk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger norsk fotball
Tysk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger tysk fotball
Spansk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger spansk fotball
Italiensk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger italiensk fotball
Fransk fotball diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som følger fransk fotball
Sport diskuterer du i vår FB-gruppe: Vi som elsker sport
Har du tips til noe vi kan skrive om? Trykk på knappen under for å sende inn ditt tips! Vi premierer årets tips med en valgfri drakt.